Мер Стрия за півмільйона купив «Тойоту» у місцевого бізнесмена

Міський голова Стрия Роман Шрамов’ят 12 лютого цього року купив автомобіль марки TOYOTA моделі RAV4 2016 року випуску.

За автомобіль стрийський мер заплатив 506 тисяч гривень, про що вказав у декларації про суттєві зміни майнового стану, інформує кореспондент ОКРУГ СТРИЙ.

Автомобіль Роман Шрамов’ят придбав у стрийського бізнесмена Аркадія Григоровича Албу, якому міська влада час від часу видає необхідні для здійснення підприємницької діяльності дозволи. Аркадій Албу, зокрема, відомий будівництвом автостоянки та автосервісу по вулиці Галицькій біля мосту на Львів.

На покупку автомобіля Роман Шрамов’ят фактично витратив весь минулорічний заробіток. Як вказано у його декларації за 2019 рік, міський голова заробив на своїй посаді 408 688 гривень і отримав 98 765 тисяч гривень.

Цікаво, що після покупки автомобіля у мера майже не поменшало грошей на банківських рахунках та «у панчосі». Як і в минулорічній декларації Шрамов’ят задекларував готівкою 17 тисяч доларів США, 4 тисячі євро та 7706 гривень у «Приватбанку». Щоправда, із 170-ти до 112-ти тисяч зменшилися готівкові кошти, які міський голова Стрия зберігає у гривнях. Натомість порівняно з минулорічною декларацією у нього з’явилося 14 567 гривень на рахунку в «Ощадбанку».

Не змінилися готівкові заощадження і в дружини міського голови – у Марти Шрамовят в «панчосі», як і минулого року зберігається 8 тисяч євро.

Источник: Antikor.com.ua

Источник: HPiB.life

Share

You may also like...