Слуги народу розпродають Україну під прикриттям карантину, – Андрій Білецький

В умовах світової кризи українська влада розпродає державні підприємства за копійки та готується відкрити ринок землі. Європейські країни роблять зараз усе, щоб зберегти економічну незалежність, а “слуги народу” під шумок карантину спекулюють на Україні.

Про це лідер політичної партії “Національний Корпус” Андрій Білецький заявив у відеозверненні на своєму Youtube-каналі.

“Зараз ключова тема – це коронавірус. І я буду говорити про його економічний і кримінально-крадійський аспект. Багато разів наголошував, що під час кризи не можна продавати державні активи, тому що за них дадуть десяту частину ціни. Країна втратить свої економічні позиції і незалежність, отримавши декілька копійок”, – сказав Андрій Білецький.

Політик додав, що в умовах всесвітньої пандемії кожна країна намагається зберегти та підтримати національну економіку. У той час як Україна навіть не зупинила процес приватизації державних підприємств та під прикриттям карантину готується до відкриття ринку землі.

“Міністр економіки Німеччини і прем’єр Баварії заявили, що не допустять скупку німецьких корпорацій іноземними інвесторами, бо зараз ціна акцій просіла на 40% і більше. Вони не хочуть, щоб BMW, Mercedes, Siemens були викуплені за копійки спекулянтами. Поглинання, допомога держави, викуп частковий державою, але не інвестори. Що в Україні? Слуги народу сидять в Києві, бо очікують на розпродаж української землі за безцінь. Ніхто нічого не робить, щоб зупинити “велику приватизацію”, яка розпродасть залишки державних активів за декілька мільйонів доларів при ціні в мільярд”, – вважає політик.

Андрій Білецький зауважив, що дії української влади в умовах карантину треба розцінювати як злочин і зраду національних інтересів та натякнув на довгоочікувані весняні посадки.

“Девізом партії Зеленського минулого року було: весна прийде – саджати будемо. Він актуальний. Весна прийде, ця чи наступна, але, слуги, саджати будете не ви, а вас”, – заявив лідер «Національного Корпусу».

Источник: Informator.press

Источник: HPiB.life

Share

You may also like...