Голова Софіївської Борщагівки Олесь Кудрик відкрив один з найбільших в Київській області спортивний комплекс “Спортивно-культурний центр “Софіївський”

Голова Софіївської Борщагівки Олесь Кудрик урочисто відкрив сучасний спортивний комплекс “Спортивно-культурний центр “Софіївський”.

СКК “Софіївський” – це триповерхова будівля де розміщені спортивні секції та музеї з бібліотеками, сучасне футбольне поле зі штучним покриттям та двома трибунами. СКК “Софіївський” включає в себе все необхідне для заняття спортом молоді Софіївської Борщагівки. Будівництво об’єкту було розпочато у 2018 році, загальна вартість робіт на склала майже 92 млн грн.

“Сьогодні у Софіївській Борщагівці дійсно свято, адже ми відкрили сучасний спортивний комплекс, один з найкращих у Київській області. Відтепер наші діти та молодь мають доступ до різноманітних спортивних секцій: боксу, боротьби, художньої гімнастики. Що особливо важливо для сімей, які не мають можливості кожен день возити дітей на тренування до Києва. Тепер все для фізичного розвитку підростаючого покоління є у нашому рідному селищі. Це чудовий спорткомплекс, я радий що ми змогли втілити в життя такий серйозний проект” – заявив Олесь Кудрик.

Источник: HPiB.life

Share

You may also like...