Кличко: Все должны сидеть дома, иначе никакое закрытие метро не поможет – видео

Закрытие метро мэр Киева Виталий Кличко назвал мерой на упреждение эпидемии: «Легкомыслие и игнорирование — опасность создать ситуацию как Италии»

Киевский мэр Виталий Кличко призвал горожан по возможности оставаться дома: по его словам, городской общественный транспорт пока работает исключительно для тех, кто едет на работу по обеспечению жизнедеятельности столицы. Его обращение опубликовано в Facebook.

Про призупинення роботи метрополітену

Друзі!Сьогодні вперше кияни не змогли скористатися метро. Я розумію незручності для людей через призупинення роботи метрополітену. І, хоча таке рішення ухвалювала не міська влада, подібні заходи — вимушені і на упередження. Ми піклуємося, перш за все про здоров‘я і безпеку людей. Число громадян, що захворіли, в Україні зросло. За один день – удвічі! Вірус розповсюджується. Тому ми повинні вжити всіх можливих заходів, щоб він не розповзався стрімко. Легковажність та ігнорування виклику — це небезпека створити ситуацію яка склалася, наприклад, в Італії.Не применшуйте загрозу! Суворі обмежувальні заходи запровадили вже багато країн світу. І деякі з них визнають, що запізно. Я закликаю киян за можливості залишатися вдома! Максимальне обмеження контактів – це ваша безпека! І безпека оточуючих.Щодо міського транспорту. Його робота сьогодні мотивована одним — перевозити киян, яким справді необхідно їхати на роботу. Це лікарі, працівники продуктових магазинів та підприємств, що не можуть зупинитися, бо забезпечують життєдіяльність міста.Всі інші мають залишатися вдома!Більшість установ і підприємств перевели працівників на роботу у віддаленому режимі або надали їм відпустки. Але є й такі, що змушують людей їздити на роботу, погрожуючи звільненням! Це – безвідповідально в ситуації обмежувальних заходів!Я звертаюся до Кабінету міністрів: жорстко зобов'язати керівників установ і підприємств, де немає гострої потреби в присутності співробітників на робочих місцях, перевести людей на віддалену роботу! І контролювати виконання керівниками такого розпорядження!Інакше ніякі закриття метро та інші обмежувальні заходи ситуації не врятують!

Gepostet von Віталій Кличко am Mittwoch, 18. März 2020

«Работа транспорта сегодня мотивирована одним — перевозить киевлян, которым действительно нужно ехать на работу. Это врачи, работники продуктовых магазинов и предприятий, которые не могут остановиться, потому что обеспечивают жизнедеятельность города. Все остальные должны оставаться дома», — подчеркнул мэр Киева.

Кличко обратился к Кабмину жестко обязать руководителей учреждений и предприятий, где нет острой необходимости в присутствии сотрудников на работе, перевести людей на «удаленку» или предоставить им отпуска.

Столичный мэр призвал правительство обеспечить контроль за выполнением руководителями такого распоряжения: «Иначе никакие закрытия метро и другие ограничительные меры ситуации не спасут».

Закрытие метро Кличко назвал вынужденной мерой на упреждение эпидемии: «Мы должны принять все возможные меры, чтобы вирус не расползался стремительно. Легкомыслие и игнорирование — это опасность создать ситуацию как Италии».

Мэр Киева признался, что не знает, сколько на самом деле среди киевлян инфицированных, так как пока нет симптомов и люди не обратились к врачам, это невозможно узнать.

Источник: Liga.net

Источник: HPiB.life

Share

You may also like...