Метро Києва закриває роботу сьогодні о 23:00

Згідно рішення урядової комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та постанови Кабінету міністрів Київський метрополітен припиняє роботу з 23:00 17 березня.

Про це у своєму відеозверненні заявив міський голова Києва Віталій Кличко.

За його словами, так само метро повинно зупинити роботу у Харкові та Дніпрі.

Кличко повідомив, що попередньо метро буде закрите до 3 квітня.

Наземний пасажирський транспорт працює в штатному режимі, дублюючи лінії метро.

«Я закликаю киян піклуватися про своє здоров’я та безпеку і залишатися вдома. Ті ж, кому потрібно в цій ситуації їздити на роботу, мають берегти себе і оточуючих – користуватися засобами індивідуального захисту», – зазначив Кличко.

В Києві тимчасово закривається метрополітен

Друзі! Київ живе в умовах суворих обмежувальних заходів. Згідно рішення урядової комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, та постанови кабінету міністрів, Київ повинен закрити метрополітен. Так само, як Дніпро та Харків. Тому, сьогодні з 23-ої години київський метрополітен припиняє перевезення пасажирів. Попередньо до 3 квітня. Наземний пасажирський транспорт працює в штатному режимі, дублюючи лінії метро. Я закликаю киян піклуватися про своє здоров'я та безпеку і залишатися вдома. Ті ж, кому потрібно в цій ситуації їздити на роботу, мають берегти себе і оточуючих — користуватися засобами індивідуального захисту.

Gepostet von Віталій Кличко am Dienstag, 17. März 2020

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський доручив обмежити по всій країні роботу закладів громадського харчування, ТРЦ, розважальних закладів, спортивних клубів та салонів краси. Також він поставив завдання закрити метро і обмежити перебування людей у громадському транспорті до 10 осіб в маршрутних таксі і до 20-ти в автобусах та тролейбусах.

Источник: 1news.com.ua

Источник: HPiB.life

Share

You may also like...