«Обновленная СБУ» Баканова попалилась в Краматорске

23:42, 25.12.2019

Поделиться:

61  

«Обновленная СБУ» Баканова попалилась в Краматорске
«Обновленная СБУ» Баканова попалилась в Краматорске

СБУ Баканова продолжает пробивать дно. В Краматорске национальной полицией задержаны по подозрению в вымогательстве два сотрудника СБУ.

Заместитель начальника Главного управления СБУ в Донецкой и Луганской областях полковник Вусик О. И. И заместитель начальника отдела Управления СБУ в Запорожской области подполковник Байрак С.О. Заявители имеют отношение к Артемсоли. Вусик ранее работал в Харькове, считался человеком Кернеса. Продвигал его по службе некто Саленков, в настоящее время заб УСБУ в Харьковской области по линии «Т». Вобще, темой на которой попалился Вусик, раньше на прямую занимались Грицак и Маликов. Теперь, надо полагать, тема перешла непосредственно к Баканову и Наумову?

Процитируем документ:

«ДСР НПУ здійснюється супровід кримінального провадження No 62019100000001514, відкритого 23.10.2019 (ТУ ДБР м. Києві), за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, за фактом вимагання службовими особами Державного підприємства стратегічного значення «Артемсіль», а також працівниками правоохоронних органів неправомірної вигоди в якості у сумі 800 тис. грн. від представника ТОВ «Євро Снап Трейд» за сприяння у перерахуванні коштів згідно підписаних актів- приймання раніше вже виконаних підрядних робіт.

В ході документування встановлено, що заступник начальника Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях полковник Вусик О.І., та заступник начальника відділу Управління СБУ в Запорізькій області підполковник Байрак С.О., безпосередньо причетні до вимагання неправомірної вигоди .

27.11.2019, в рамках контролю за вчиненням злочину, задокументовано факт вимагання та одержання частини обумовленої суми неправомірної вигоди в розмірі 8 500 дол. США у м. Запоріжжя

заступником начальника відділу Управління СБУ в Запорізькій області підполковником Байраком С.О.

24.12.2019 о 20:20 працівниками ДСР НПУ, слідчими ТУ ДБР м. Києві за процесуального керівництва прокуратури Київської області та спільно з працівниками внутрішньої безпеки СБУ у місті Бахмут Донецької області проведено затримання “на гарячому” при

отриманні решти суми

  540 тис.грн.

заступником начальника

відділу захисту національної державності Управління СБУ в Запорізькій області підполковника Байрака Сергія Олександровича (25.08.1977 р.н.), при проведенні особистого обшуку якого вилучено також попередньо отримані кошти

в сумі 8 500 дол. США.

За зібраними матеріалами та вилученими речовими доказами прийнято процесуальне рішення щодо затримання в порядку ст. 208 КПК України Байрака С.О. та заступника начальника Першого управління (з дислокацією у місті Краматорськ Донецької області) Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях полковника Вусика Олександра Івановича (09.06.1972 р.н.), якого затримано у місті Краматорськ Донецької області.»

Надеемся, что расследование не ограничится исполнителями и вскроет всю коррупционную схему.

«ОРД»

Источник: Glavk.info

Share

You may also like...