Сіючи паніку на коронавирусі, вінницька влада приховує злочинні дії — заява громадських діячів Кармаліти та Давиденко

У Вінницької депутатки підозрюють коронавірус! Такими заголовками напочатку пандемії вмить зарясніли новинні стрічки цілої низки сайтів, наближених до місцевого владного олімпу. Спровокувавши паніку, згодом ця сенсація виявилася фейком, але вивела на поверхню одну дуже страшну технологію.

Напередодні місцевих виборів, які мають відбутися восени цього року, чинна влада, аби знову дорватися до корита, буде вдаватися до ще більшого інформаційного терору та маніпуляцій.

В цьому інтерв’ю про те, як брудні технології приховують злочинні наміри, говоримо з громадськими діячами — Сергієм Кармалітою, відомим бізнесменом, президентом обласної федерації важкої атлетики, та Ганною Давиденко, опозиціонеркою, депутатом вінницької міської ради, ректором вінницького університету “Україна”.

Сергій Кармаліта та Ганна Давиденко обурені діями чорних інформаційних технологів та кажуть, що можновладці у такий низинний спосіб боротьби із опонентами відволікають вінничан від основного — власних прорахунків в управлінні містом та розкрадання бюджетних коштів.

Ганна Давиденко:

— Дві доби мій телефон закипав та був червоним. Телефонували студенти, батьки, мої виборці. Псевдожурналісти написали, що я, нібито знаходячись в Італії на відпочинку, привезла звідти коронавірус, а потім, поїхавши у відрядження областю, всіх заразила. Це була спланована провокація, щоб підігріти паніку.

Я знаходилася на роботі, проводила педагогічні наради, і була вимушена викласти ролик на ютубі, що не в лікарні і що зі мною все у порядку.

— Якою буде ваша реакція?

— Підготувала заяву в СБУ, тому що вважаю цю провокацію підривом безпеки, диверсією в складній, надзвичайній ситуації, в якій опинились наші громадяни, весь світ.

Сергій Кармаліта:

— Будь-якому закупленому технологу ставлять певну задачу. То ж яке сміття потрібно мати в голові, яку низьку громадську позицію, щоб дати команду цьому технологу запустити дестабілізуючу інформаційну хвилю?! Якщо керманичі такими методами сім найближчих місяців збираються вести свою передвиборчу кампанію, то ви уявляєте, як вони будуть залякувати вінничан, щоб вони проголосували тільки за них — гарних і пухнастих?!

У Вінниці як тільки нормальна людина, активіст, журналіст починає розповідати правду, викривати схеми дерибану місцевого бюджету, то її одразу роблять “ворогом народу”, організують напади й побиття, при цьому цинічно розповідаючи, як багато вони зробили для вінничан.

На цьому тлі вінницькі можновладці, відправивши весь бізнес на карантин, дозволяють працювати по всьому місту своїм кіоскам “Преса”, тому що їх власники наближені до місцевої влади.

— Що робити в такій ситуації?

— Маємо навчатися політичній, інформаційній гігієні, розповідати вінничанам на конкретних прикладах, як підступно діє власна, гірша від російської, пропаганда і що вона приховує від нас.

— Про що йде мова?

— Наприклад, ці “добродії” півроку тому розпочали активно банкрутувати “Водоканал”, а тепер їм кортить передати це підприємство на баланс міського бюджету й поставити туди свою людину — представника, скажімо, кіпрської фірми. Брудні інформаційні фейки скеровані приховати подібні наміри.

Ганна Давиденко:

— Додам ще один показовий приклад маніпуляцій, який ілюструє прикриття поганого продукту гарною обгорткою з використанням тих же підконтрольних, ручних ЗМІ. Це ремонт київського мосту, який відкривався з величезною помпою. Відкриту згодом кримінальну справу юристи міськвиконкому “погасили” в суді, уклавши мирову угоду. Насправді, мала місце фабульна кримінальна справа, щоб відбілити міську раду. Їх підрядники зробили кепський ремонт моста за майже 3 мільйони доларів. І зараз розшукується ще один підрядник для усунення недоліків, які повилазили на поверхню.

На сесії я виступала з цього приводу і говорила: “Сергій Анатолійович, майте совість, тому що китайці за 4,5 мільйона доларів за три дні побудували новий міст. А ми витратили 3 на ремонт за рік, і ще потрібен мільйон для його закінчення…”.

В взагалі-то кількома реченнями хочу охарактеризувати рівень “турботи” про вінничан місцевих керманичів. Уявіть ситуацію, коли до вас у будинок проникає злодій і все виносить, крім нижньої білизни. І вам потім насаджують думку: “А він же все міг винести!.. Радійте тому, що маєте”.

Це стосується дуже багатьох гучно розпіарених проектів, на які виділялися кошті міського бюджету за участю доволі сумнівних підрядників. Маючи нагоду, проанонсую найближчим часом серію розслідувань про грабунок податків вінничан через різноманітні схеми на тендерних закупівлях.

Сергій Кармаліта:

— Деякі придворні розумники роздмухують плітки, що якщо я критикую місцеву владу, то нібито хочу стати мером. Занотуйте собі, будь-ласка — в мене немає амбіцій міського голови! Я лише хочу, щоб в моєму місті була справедливість, порядність та діяв закон.

З фейками, нечесними сайтами та групами в соціальних мережах маємо боротися — пояснюю чому. Останні вибори до Верховної Ради вони програли, зайнявши п’яті-шості місця. Ось чому вирішили підключити “мочилово” опозиціонерів-правдоборців, і виливаємий на вінничан бруд буде тільки посилюватися. Але вони все одно прогають осінні вибори до органів місцевого самоврядування, тому що втратили будь-яку довіру.

Автор материала: Сергій Неможновладний

Источник: HPiB.life

Share

You may also like...