“Слуги народу” знову хочуть навішати на вуха українцям “російські баранки”, – Кремінь

Своїм законопроєктом щодо змін до закону про українську мову “Слуги народу” знову хочуть “російські баранки” навішати на вуха українським громадянам.

Про це в ефірі “Прямого” заявив уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь, коментуючи ініціативу нардепів партії “Слуга народу”.

“Мені здається, що тут мова йде не про “пряники”, а про “баранки російські”, які вони хочуть навішати на вуха українським громадянам. Тому такі законодавчі ініціативи я називаю законодавчим вірусом. Замість того, щоб дбати про здоров’я та економічну безпеку громадян, комусь хочеться знову погратися на мовному питанні. Але мені здається, що Україна вже стомилася від 30-річної дискусії: чи треба підтримувати закон, чи не треба”, – сказав Кремінь.

Він також закликав усіх підтримати нашу ініціативу і вважати цей рік роком української мови.

“Це імплементація не тільки 30-ї статті, а це і початок іспиту на рівень володіння державною мовою. Це 30-ліття української незалежності, це наш шанс для того, щоб у нас нарешті з’явилася державна програма розвитку та опанування української мови й безкоштовні курси. Це наш історичний шанс, і ми повинні його виконати, якщо ми справді відповідальні та достойні громадяни”, – додав Кремінь.

Источник: informator.press

Источник: HPiB.life

Share

You may also like...