Трубу прорвало очередным уродом. Андрей Смирнов

13:10, 23.12.2019

Поделиться:

61  

Трубу прорвало очередным уродом. Андрей Смирнов
Трубу прорвало очередным уродом. Андрей Смирнов

Тут поповзли чутки про можливе призначення головою ДБР Андрія Смирнова, от ми й вирішили трохи поритися в архіві і знайшли кілька дуже вдалих фрагментів, які додадуть аргументів, чому саме Смирнов має бути призначений замість Труби.

Заступник керівника Офісу президента Андрій Смирнов в черговий раз приїжджає до Труби і ставить задачі від «Андрія» (Богдана). В розмові він також називає його «тьозкою». З розмови зрозуміло, що Смирнов – куратор правоохоронних органів. Смирнов зустрічається не тільки з Трубою, але і з Холодницьким і Рябошапкою та контактує з втікачем Онищенком.

1️⃣4️⃣Смирнов: окружити Чауса страхом
19 ливня 2019 року Андрій Смирнов приїжджає до Романа Труби і розповідає смішну історію про 🍬цукерки «Рошен» в приймальні Назара (Холодницького), де побував недавно. Виявляється, президент змінився, а 😱цукерки в Холодницького ні. Назар терміново наказав виправити невдобну ситуацію.

Смирнов і Труба і обговорюють інтерв’ю Шевцова на «Страна UA» про Чауса. «Первое что я сделал, я позвонил Свете Крюковой и сказал – ты 🐑овца. Почему? Потому что этот мусор поганый не называет самых главных людей. «Андрей (Богдан), тезка мой, говорит, подъедь, поговори с ним».

Смирнов розповідає, що має контакт з Чаусом. Від імені «Андрія» (Богдана), про що сам каже, дає Трубі вказівки як діяти у справі судді Чауса: його потрібно «окружити страхом невідворотності покарання», допитуючи дружину, матір і адвоката. «Его надо сейчас ебать» — формулює Смирнов головне завдання Трубі. Допитати також треба Шевцова.

Смирнов і Труба незадоволені, що справу по Чаусу того ж дня, коли ДБР, відкрило НАБУ. «Блять, этот Артем, блять» — формулює своє ставлення до Ситника Труба.

Цікаво, що Смирнов сам переписується з Чаусом і заманює його в Київ. В кінці Труба і Смирнов домовляються «закручувати справу» з понеділка.

Труба: Приїжджай і будемо відразу закручувати.
Смирнов: по месту будем закручивать? Или Киев териториально?

Труба: Ні, я тут зареєструвався.
Смирнов: ты ж зроби поправку, что это барышня.
Труба: Ні, це мій підрозділ.
Смирнов: хорошо.

Смирнов: это сучка САПовская
Це другий фрагмент зустрічі Смирнова і Труби 19 липня. Мова йде про помсту 👮‍♀️слідчій Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, а також про Назара Холодницького.

Труба: Хорошо, а «курва» хто?
Смирнов: Это там сучка САПовская.
Труба: Ви шо, з нею не можете розібратися?
Смирнов: Мы все можем. Мы ж не хотим просто. Мы ж не хотим просто. А зачем просто, Ром? Она ходит под Грановского, блять, сотрудничает с ним, и третий год стрижет нападки на всех.
Труба: А Назар з Гранеком не работал?
Смирнов: Смотри, я только что разговаривал с … Смотрите ходили мысли, что работал.

Смирнов: погодив з «тьозкою», що ми не стартуємо

Того ж 19 липня фігуранти тотального втручання Офісу президента в роботу ДБР Смирнов і Труба обговорюють ще одне завдання від «тьозки» (Андрія Богдана)
Смирнов: Зустрічався я з дівчиною, Ром. З гарною фамілією – Блудова з Київського управління «К». Вони знаєш, що зробили по тому кейсу, по «К»? Вони після того як ти погодив з «тьозкою» , що ми не стартуємо там сильно, а робимо все помірковано, красиво. Як я тільки поклав трубку після твого дзвінка, мені дзвонить слідча і каже – клопотання готові, приїжджайте, забирайте. Я тоді швидко поїхав до них і кажу: Стоп! Назад! Не надо сейчас ничего! Пауза! Я ж там з усіма переговорив. І їм там кожного дня засовував матеріали. – Там все прекрасно.

Смирнов контактує з Онищенком
Крім Холодницького і Труби Смирнов контактує з фігурантом, який вже кілька років переховується від розслідування НАБУ 🐴Олександром Онищенком. 
Труба: було б добре, щоб «він» також якісь покази дав.Смирнов: он даст, только я его предупредил, чтоб он ту книгу, которую он написал, пусть скажет, что это литературная выдумка. Дурак, блин. Это ж Крюкова. «Петр 5-й» книга – это ж он писал сам себя.Труба: с кем?Смирнов: с Крюковой. 🇷🇺Страна.ю.а. Ты читал книгу?Труба: кто ее не читалСмирнов: Зачем? Зачем? Вы ж теперь явку с повинной написали. Скажете теперь, что это были домыслы, фантазия.Труба: ну нєєє, блять. Яка фантазія?Смирнов (весело): яка фантазія? Там же хорошо написано. (Сміється)

Смирнов виправдання Єфремова
Майбутній заступник керівника Офісу Зеленського 19 липня описує Трубі як відбілюватиме 🇷🇺Єфремова.

Смирнов: у мене важливий суд в понеділок по Єфремову
Труба: президент змінився, чого його так довго тримають?

Смирнов каже, що проти Єфремова на відміну від Штепи, нема жодних доказів, що він терорист чи сепаратист.

Смирнов: Луценко ходит, блять, и рассказывает всем, что он террорист сепаратист. А если по Штепе были вопросы. Они реально были, где эта Штапа дурная бегала с флагом российским. Вы мне по Ефремову покажите хоть что-то. Хоть одно видео, где он стоит, где он кричит, где он финансирует. Ничего нету…
Нам надо сейчас изменить меру с поправкой на решение Конституционного, которую убрали 176 -ю статью на безальтернативность. Изменить меру. И дальше суд на раз-два три по нему сделает «оправдос» — там другого варианта нет.
Труба: це принципово. Прокурори мають сидіти за таку хуйню. Вони мають аналогічно сісти, блять, і посидіти. Нехай півроку-рік, блять, але вони мають відчути, що це таке.

І на завершення вакханалії правосуддя Смирнов обіцяє Трубі привезти з 🇺🇸Америки кепку 👮‍♀️ФБР.

https://t.me/trubuprorvalo

Источник: Glavk.info

Share

You may also like...