В Киеве с 17 марта ограничат движение людей в другие населенные пункты

Виталий Кличко записал видеообращение к киевлянам.

В Киеве с 17 марта для сдерживания коронавируса максимально ограничивается передвижение людей между столицей и другими населенными пунктами.

Об этом сообщил мэр Виталий Кличко в Facebook.

Также ограничивается проведение культурных, спортивных, религиозных и других мероприятий при массовом участии граждан.

«Суровые и своевременные мероприятия являются решающими для сдерживания стремительного распространения вируса на территории столицы. Поэтому 17 марта максимально ограничиваем передвижение людей между Киевом и другими населенными пунктами», — отметил мэр.

Київ посилює обмежувальні заходи

Друзі! Столиця продовжує убезпечувати і упереджувати ситуацію з можливим розповсюдженням коронавірусу. Міська влада посилює обмежувальні заходи в Києві. Ми повинні виграти час! Ми повинні зменшити шанси вірусу на розповсюдження столицею й Україною! Тому, з 17 березня максимально обмежується: — Пересування людей між містом Києвом та іншими населеними пунктами України.- Проведення культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів за масовою участі громадян. Тимчасово призупиняється робота:- Торговельних центрів.- Закладів громадського харчування: не працюватимуть заклади швидкого харчування, ресторани, кафе, бари. Вони зможуть приймати онлайн-замовлення на доставку їжі- Спортивних комплексів і залів.- Закладів побутового обслуговування населення: SPA-салонів, салонів краси, саун, косметологічних кабінетів, кабінетів масажу, перукарень, тату салони та інших.- Розважальних закладів: дискотек, нічних клубів, комп’ютерних клубів.Працюватимуть:- Продуктові та господарські магазини.- Аптеки.- АЗС.- Банки та банкомати. Ми розуміємо, що це незручності для мешканців міста та втрати для бізнесу. Але вони – вимушені та тимчасові. Прибутки та гроші – важливі. Та здоров’я і життя людей – найважливіше! І ми повинні дбати перш за все про це! Міська влада працюватиме в штатному режимі для забезпечення життєдіяльності та безпеки мешканців столиці. Керівники підприємств, установ та організацій столиці, незалежно від форм власності та підпорядкування, повинні максимально перевести роботу персоналу на віддалений доступ.Що стосується громадського транспорту — користування ним ми поки не обмежуємо. Але сподіваємося на свідомість киян, — що не пересуватимуться містом без крайньої потреби. На роботу (хто працюватиме), в магазини за продуктами, чи в аптеку. Увесь громадський транспорт обробляється дезинфікуючими засобами кілька разів на день. У метро ми просимо пасажирів їздити в масках! Це — ваша безпека і безпека оточуючих людей.

Gepostet von Віталій Кличко am Montag, 16. März 2020

Общественный транспорт для передвижения по Киеву будет работать, как и ранее.

Напомним, что также для предотвращения коронавируса временно прекращается работа:

  • спортивных комплексов и залов;
  • заведений бытового обслуживания населения — СПА, салонов красоты, саун, косметологических кабинетов, парикмахерских и т.д.;
  • развлекательных учреждений — клубов, дискотек;
  • заведений общественного питания (кроме как для доставки еды);
  • торговых центров (кроме продуктовых и хозяйственных магазинов и аптек)

АЗС, банки и банкоматы будут работать.

Источник: Lb.ua

Источник: HPiB.life

Share

You may also like...